yeni ürünlerimiz
hakkında bilgi almak için...

hemen bizimle iletişime geçin!

0232 - 478 33 60

Flora-X Bayi seminerinin 15'icisine her yıl olduğu gibi ilgi yoğundu. Türkiye'nin her bölgesinden çok sayıda bayiinin katıldığı seminer,konuşmaların ardından geçilen gala yemeğinde ünlü sanatçı Murat Kekilli katılımcılara unutamayacakları bir gece yaşattı

Kurulduğu yıldan buyana büyüme kaydeden Şahtar, Flora-X Bayi Seminerinin 15'incisini bu yıl Antalya Kemer'de yaptı. Seminerde, Flora-X kullanılan ürünlerde verim ve kalitenin nasıl arttığı bilimsel metodlarla gözler önüne serildi.

Flora-X Bayi Seminerinin 15'incisine her yıl olduğu gibi yine ilgi yoğundu. Türkiye'nin her bölgesinden çok sayıda bayiinin katıldığı seminer, Şahtar Ltd.Şti. Ortağı Erol Azazoğlu'nun açılış konuşmasıyla başladı. Azazoğlu , Flora-X kullanımının her geçen yıl arttığını belirterek , ürünlerini tercih eden tüm bayi ve çiftçilere teşekkür etti. Azazoğlu'nun konuşmasının ardından Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Duman ve Bitki Koruma Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Necip Tosun , ' Stres Koşulları ve Bitki ( Sebze ) Gelişimine Yansıyan Etkileri ' başlıklı sunum yaptı.

Seminerin ardından Gala yemeğine geçildi. Yemekte ünlü sanatçılar Murat KEKİLLİ ,Serkan YILDIZ ve Ebru ELVER katılımcılara unutamayacakları bir gece yaşattı.